Wikio vote (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Links
it: Collegamenti

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Nodes
it: Nodi
