Wikio vote (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Links
lt: Nuorodos

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Nodes
lt: Mazgai
