Wikio vote (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Links
lv: Saites

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Nodes
lv: Mezgli
