Wikio vote (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Nodes
mn: Зангилаанууд
