Wikio vote (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Links
mr: दुवे

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार
