Wikio vote (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node types
nl: Node-types

en: Teaser view
nl: Teaser-weergave
