Wikio vote (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Links
pl: Odnośniki

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Teaser view
pl: Widok czołówki

en: Nodes
pl: Węzły

en: Where to display
pl: Gdzie wyświetlić

en: Full page view
pl: Widok pełnej strony
