Wikio vote (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Links
ro: Legături

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Teaser view
ro: Vizualizare sumar (teaser)

en: Nodes
ro: Noduri
