Wikio vote (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Links
ru: Ссылки

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Teaser view
ru: Аннотация

en: Nodes
ru: Материалы

en: Where to display
ru: Как отображать
