Wikio vote (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Links
sk: Odkazy

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Nodes
sk: Uzly
