Wikio vote (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Links
sv: Länkar

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Teaser view
sv: Ingress

en: Nodes
sv: Noder
