Wikio vote (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Nodes
tr: Düğümler
