Wikio vote (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Links
uk: Посилання

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Teaser view
uk: Анонс

en: Nodes
uk: Матеріали
