Wikio vote (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Links
ar: روابط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Nodes
ar: العقد
