Wikio vote (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Links
az: Linklər

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Nodes
az: Materiallar
