Wikio vote (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས
