Wikio vote (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Links
es: Enlaces

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Teaser view
es: Vista de resumen

en: Nodes
es: Nodos
