Wikio vote (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Links
he: קישורים

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Nodes
he: פריטי תוכן
