Wikio vote (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Links
hi: लिंक

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Nodes
hi: नोड्स
