Wikio vote (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Links
hr: Poveznice

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Nodes
hr: Unosi
