Wikio vote (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Nodes
id: Node
