Wikio vote (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Links
is: Hlekkir

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Nodes
is: Nóður
