Wikio vote (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Links
ja: リンク

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Teaser view
ja: ティーザービュー

en: Nodes
ja: ノード
