Wikio vote (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Links
jv: Tautan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Nodes
jv: Node
