Wikio vote (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Links
oc: Ligams

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Nodes
oc: Nosèls
