Wikio vote (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Links
pt: Ligações

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Nodes
pt: Nós
