Wikio vote (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Node types
th: ประเภทโหนด
