Wikitools (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Options
ca: Opcions

en: The page %page_name has been moved.
ca: S'ha mogut la pàgina %page_name.

en: The new page name is !new_name
ca: El nou nom de la pàgina és !new_name

en: The page %page_name does not exist.
ca: La pàgina %page_name no existeix.

en: You can <a href="@url">search for %page_name</a>
ca: Podeu <a href="@url">cercar per %page_name</a>

en: You can create the page as:
ca: Podeu crear la pàgina com a:

en: Page moved: %page
ca: S'ha mogut la pàgina: %page

en: Page does not exist: %page
ca: No existeix la pàgina: %page

en: A <a href="@page_url">page</a> with this name already exists.
ca: Ja existeix una <a href="@page_url">pàgina</a> amb aquest nom.
