Wikitools (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Options
pt: Opções

en: Activation
pt: Ativação

en: Settings for wiki-like behaviour.
pt: Definições para o comportamento do tipo wiki.

en: Duplicate titles
pt: Títulos duplicados

en: List nodes which have duplicate titles
pt: Lista de nós que têm títulos duplicados
