WikiWiki (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?
