WikiWiki (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?
