WikiWiki (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.
