WikiWiki (6.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser
