WikiWiki (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: There was an error saving the menu link.
da: Der opstod en fejl i forsøget på at gemme menu-linket.

en: Delete Page
da: Slet side

en: New Page
da: Ny side
