WikiWiki (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.
