WikiWiki (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Menu
fa: منو

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: There was an error saving the menu link.
fa: هنگام ذخیره پیوند منو خطایی رخ داد.
