WikiWiki (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Menu
fi: Valikko

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: There was an error saving the menu link.
fi: Valikon kohdan tallentaminen ei onnistunut.

en: Delete Page
fi: Poista Sivu
