WikiWiki (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: There was an error saving the menu link.
gl: Aconteceu un erro gardando a ligazón do menú.
