WikiWiki (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Menu
is: Valmynd

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.
