WikiWiki (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Menu
ja: メニュー

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: There was an error saving the menu link.
ja: メニューリンクの保存中にエラーが発生しました。

en: Delete Page
ja: ページを削除
