WikiWiki (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: There was an error saving the menu link.
ku: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕێگر هه‌بوو له‌ پاشه‌که‌وت کردنی به‌سته‌ری پێڕست.
