WikiWiki (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.
