WikiWiki (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.
