WikiWiki (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Contents
nl: Inhoud

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: New Page
nl: Nieuwe pagina
