WikiWiki (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Menu
oc: Menú

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.
