WikiWiki (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Delete Page
pl: Usuń stronę
