WikiWiki (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟
