WikiWiki (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Menu
ru: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: There was an error saving the menu link.
ru: Ошибка при сохранении ссылки меню.

en: Delete Page
ru: Удалить страницу
