WikiWiki (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ
