WikiWiki (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Contents
uk: Вміст

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку

en: Delete Page
uk: Видалити сторінку

en: New Page
uk: Нова сторінка
